Кілька думок про те чи потрібен кулер

Кілька думок про те чи потрібен кулер
18.07.2019
Більшість мають вдома тільки чайник для нагрівання води і не знають, як функціонує кулер. Від не знання того, як працює пристрій, складніше оцінити його переваги і потребу в цілому. У цій статті ми розберемо на що слід звернути увагу і що ви отримаєте, придбавши кулер для води.
Поділитись в соцмережі:

Кулери бувають різні і не тільки чорні і білі

Залежно від того куди ставиться кулер вони бувають підлогові і настільні. Власне кажучи, з назви можна зрозуміти куди вони розміщуються. Більшість вважає підлоговий кулер набагато зручнішим оскільки він не потребує додаткової підставки. У базових моделях підлогових кулерів бутель з водою встановлюється догори ногами зверху на кулер. Але, при бажанні, можна вибрати модель з нижнім завантаженням. Тоді бутель з водою буде ховатися за невеликими дверцятами внизу.

А ось для настільного кулера потрібно звільнити місце на столі, підвіконні або придбати спеціальну тумбу. Вибираючи підставку для настільки кулера потрібно пам’ятати, що на ньому ще буде встановлена ​​велика 19-ти літрова пляшка. Відповідно вага буде немаленькою і підставка повинна бути міцною.

Всі кулери оснащені функцією підігріву води, яку, до речі, можна відключити натиснувши відповідну кнопку на панелі. Що стосується функції охолодження, то вона присутня не у всіх моделях. Тому купуючи кулер перепитайте у менеджера чи не помилилися ви з моделлю. Крім того, охолодження працює постійно і його не можна відключити. У більш дорогих моделях у вас є можливість самостійно встановлювати температуру охолодженої води.

Існують моделі, укомплектовані маленькою шафою, яка виконує роль міні-холодильника. У ньому можна тримати кілька пляшок води, газованої води або фрукти.

Як запустити кулер в роботу

Перед тим як запустити кулер в роботу, бажано промити всі його системи. І не важливо ви купили новий кулер для води або б / у. Все одно в середині може виявитися пил або дрібні комахи. Для промивки кулера не потрібно ніяких пристосувань або хімікатів. Просто підключіть бутель з питною водою і дочекайтеся, поки вода заповнить всі системи. Після цього спустіть трохи води з обох кранів.

Чи зручний кулер?

Без сумніву. Маючи кулер з підігрівом води вам не потрібно чекати поки закипить чайник. Ви просто підходите і готуєте свій улюблений напій. Те ж саме в літню спеку. Ви просто підходите і отримуєте воду, охолоджену до приємної для вас температури.

Не варто бояться підвищення рахунків за електрику через постійно увімкнений кулер. Насправді, підігрів води працює не цілодобово. Система спочатку нагріває воду до потрібної температури, а потім лише підтримує її. В середині бака для гарячої води знаходиться датчик, який сигналізує про температуру води. Як тільки вона знижується на кілька градусів, підігрів включається. Також підігрів включається якщо рівень води падає і додається холодна вода.

Інші новини

Все про сильні і слабкі сторони настільного кулера

Рано чи пізно ті, хто для пиття купує очищену бутильовану воду розуміють, що купувати у великій тарі вигідніше. Але впоратися з великою пляшкою без додаткових пристосувань практично неможливо. Вага 19-ти літрового бутля занадто велика, щоб воду можна було комфортно налити в стакан.
Детальніше

Чи можна використовувати гарячу воду з кулера для приготування смачного чаю?

Головним аргументом проти того, щоб використовувати воду з кулера з підігрівом для приготування чорного / зеленого чаю, є той факт, що кулер не нагріває воду до 100°С, а значить і не кип'ятить. Але, якщо говорити про правильні методи заварювання китайського чаю, то окріп вам і не потрібен.
Детальніше

Як правильно використовувати кулер в школі і дитячому садку?

У вашому класі або групі з'явився кулер для води? Це дуже добре. Адже тепер вам не доведеться хвилюватися про те, що ваша активна дитина відчуває спрагу. Разом з тим, кулер - це технологічний електричний пристрій і для безпечної роботи з ним, потрібно пам'ятати про декілька моментів.
Детальніше

Правила використання кулера в різних ситуаціях

Незалежно від типу і вартості вашого кулера, потрібно дотримуватися правил експлуатації, які збережуть його працездатність. Життєвий цикл кулера складається з декількох етапів, кожен з яких має свої правила і обмеження. Ці правила прості та універсальні для всіх моделей.
Детальніше
Міста