Чистка кулера для води

При використанні апаратів по дозованій подачі, нагріву, охолодженню питної води на внутрішніх поверхнях бака скупчуються різні відкладення, і розростається шкідлива мікрофлора. Ми розповімо, як чиститься кулер для води в будь-яких умовах. У чому відмінності домашнього обслуговування від професійної санобробки диспенсерів. Дамо рекомендації, як оформити замовлення на послугу з чищення кулерів в нашій компанії.

Частка кулерів для питної води

Частота санітарної обробки диспенсерів для подачі води залежить від місця установки апарату, ступеня інтенсивності використання і багатьох інших факторів. Теоретично, відповідно до санітарних норм чистка кулера повинна проводитися кожні півроку. Це необхідно, щоб позбутися від біологічного нальоту і шкідливих мікробів, бактерій, які проникають в прилади різними шляхами. Наприклад, кулер може забруднитися від рук оператора, недбало береться за пробку при установці бутлі.

Коли необхідна позапланова дезінфекція кулера

Причиною передчасного забруднення ємності також є використання рідини невідповідної якості. Найкраще замовляти бутлі з очищеною питною водою в спеціалізованих фірмах або брати її з природних свердловин, джерел.

Основні ознаки, що в кулері скупчилася велика кількість мікроорганізмів:

  • різке зниження якості і зовнішнього вигляду води;
  • відчуття стороннього присмаку;
  • поява підозрілих запахів;
  • скупчення мутного осаду на дні чарки.

Якщо з'явився хоча б одина з перерахованих ознак, необхідно терміново проводити санітарну обробку кулера для води.

Як проводиться професійна чистка кулера для води

Компанія «Coolerok» надає послуги по якісному очищенні кулера для води за доступними цінами. Фахівці фірми знають, як почистити кулер правильно, повністю звільнити ємності з водою, ретельно змити залишки миючих засобів, що не завжди вдається зробити користувачам при очищенні кулера для води своїми руками.

Як чистити кулер для води: послідовність операцій

  1. Відключити апарат від мережі.
  2. Зняти бутель.
  3. Злити рідину з гарячою, потім з холодної ємностей.
  4. Демонтувати утримувач пляшки.
  5. Залити розчин миючого засобу.
  6. Продезінфікувати дно і внутрішні стінки бака.
  7. За допомогою йоржиків і жорстких щіток почистити сепаратор, магістралі, внутрішні канали краником, охолоджуючу ємність, зовнішню поверхню.
  8. Злити миючий розчин по черзі з обох краників.
  9. Промити пристрій чистою водою зсередини і зовні.

При чищенні диспенсерів наші майстри користуються спеціальними миючими речовинами, які не використовуються в побуті. Дані засоби відрізняються від звичайних матеріалів найбільшою ефективністю. До того, ж для видалення залишків хімії тут досить промити внутрішні поверхні кулера чистою водою всього пару раз, замість 10-20 - кратного ополіскування після стандартних миючих засобів.

Як почистити кулер для води в домашніх умовах

Не всі користувачі знають, як проводити позапланову дезінфекцію кулера в домашніх умовах:

  1. Регулярно очищати і промивати водопровідною водою з-під крана приймач, в який встановлюється бутель. При недотриманні цього правила там скупчуються пил, сміття, бруд.
  2. Доглядати за зовнішніми поверхнями агрегату.
  3. Протирати дрібні деталі, особливо в місцях, де краї чашок можуть торкатися до краника при наборі води.

Оформлення замовлення послуг по санітарній обробці кулера для води

Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті. Ми допоможемо оформити заявку на виклик майстрів додому. Досвідчені консультанти розкажуть, як почистити кулер для води правильно. Щоб зв'язатися з менеджером компанії, скористайтеся номерами телефонів, розміщеними на нашому сайті.

Міста