Про нас

«Кулерок»: ми за прозорість води і співпраці!

Інтернет-магазин «Кулерок» є спеціалізованим сервісом, орієнтованим на оптовий та роздрібний продаж товарів для розливу питної води по всій Україні. У каталозі будь-який бажаючий може швидко і просто замовити товари найвищої якості:

У «Кулерок» низькі ціни!

Це не просто рекламний слоган, який вставляє в текст на сайті кожна компанія. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробником HotFrost, Qidi, Penoso, Rauder, Cooper&Hunter, Lanb, Aqua World, Family, Crystal і налагодили власні прямі поставки безпосередньо з КНР, ставши партнерами фірми SurfSun. Це дозволяє пропонувати конкурентоспроможні ціни і гарантувати найвищу якість реалізованої продукції!

Доставка по всій Україні

В інтернет-магазині «Кулерок» можна замовити різні види кулерів та інших товарів оптом і в роздріб, а ми доставимо їх в будь-який куточок України! Швидко і дбайливо. Нам неважливо, де ви живете, головне, зробити співпрацю максимально приємною. Доставка здійснюється в такі області:

Одеська, Дніпропетровська, Чернігівська, Харківська, Житомирська, Херсонська, Полтавська, Луганська, Донецька, Вінницька, Запорізька, Кіровоградська, Миколаївська, Київська, Львівська, Сумська, Хмельницька, Черкаська, Рівненська, Чернівецька, Волинська, Закарпатська, Тернопільська, Івано-Франківська.

Сплативши за замовлення у нас на сайті, ви можете забути про будь-які переживання: при отриманні товару ви оплатите тільки обумовлену вартість. Не буде неприємних сюрпризів у вигляді неправильної ваги продукції, помилок з розрахунком відстані і транспортних витрат. Якщо вам була озвучена якась сума, то вона такою і залишиться. Стабільність у всьому!

Обслуговування: ми поруч і до покупки, і після

Ми підтримуємо клієнта на всіх етапах. Навіть, якщо ви вже оформили у нас замовлення, ми не забуваємо про покупця, а підтримуємо його і далі. Саме тому «Кулерок» пропонує також гарантійне і післягарантійне обслуговування, щоб ви завжди були впевнені в тому, що у вас є корисна і смачна вода (вдома, в офісі, і так далі). Ми співпрацюємо, як з приватними особами, так і з компаніями.

ТОП-10 фактів про «Кулерок»

Щоб вам простіше було зробити свій вибір, ось ще 10 важливих фактів про нас:

  1. Ми самі використовуємо ті кулери, помпи, диспенсери та аксесуари, що продаємо. Ми впевнені в якості.
  2. Вся продукція сертифікована і відповідає найвищим світовим і вітчизняним (Україна) стандартам. Є, в тому числі, сертифікат якості України.
  3. Ми робимо ставку на багатство вибору, щоб покупець з будь-якими запитами і бюджетом знайшов, що необхідно.
  4. Оптові покупці можуть розраховувати на додаткові бонуси і знижки.
  5. У штаті працюють фахівці з великим досвідом. Ми знаємо про воду все, і навіть більше.
  6. Всім покупцям надаються безкоштовні консультації, якщо залишаються якісь питання, чи потрібна допомога при виборі продукції.
  7. Ми не затримуємо обробку і доставку замовлення. Якщо сюрпризи, то тільки приємні!
  8. Всі описи продукції на сайті на 100% відповідають дійсності, що виключає будь-яке непорозуміння.
  9. Робота ведеться строго в рамках правового поля нашої країни.
  10. Немає прихованих комісій і накруток в вартості, так як ми виключили з нашої з вами співпраці будь-яких посередників.

Інтернет-магазин «Кулерок» - це якісні кулери і аксесуари для води зі швидкою доставкою по Україні оптом і в роздріб. Оцініть комфорт покупок в Інтернеті з нами від «А» до «Я»!

CoolerOK в цифрах:
11 Років
досвіду
725 Задоволених
клієнтів
3400 Товарів
продано
Наші нагороди:
Міста