Кулер для води в інтернет-магазині Cooler-ok

Каталог нашої продукції
Працюємо з ПДВ
(Ціни з ПДВ не міняємо)
Працюємо зі всіма регіонами України
Безкоштовна доставка при замовленні від 5000 грн
Хіти продаж
Акційний товар
Новинки

Кулер для води: ваше джерело чистої питної води

Про користь пиття чистої води говорять блогери, лікарі та ранкові телешоу. Споживання чистої питної в достатній кількості - запорука вашого здоров'я і гарного самопочуття. На щастя, кожен споживач в нашій країні може дозволити собі мати чисту воду в достатній кількості. І мова зараз йде не про міську систему водопостачання, а про спеціальний пристрій подачі води - кулер для води.

Купити кулер для води: огляд моделей

На нашому сайті ви знайдете велику кількість моделей кулер для води Київ, які будуть відрізнятися не тільки показниками продуктивності, але і своїм зовнішнім виглядом. Тобто, у вас є можливість підібрати пристрій, який буде максимально вписуватися в ваш інтер'єр. Ви можете вибирати колір, розмір, конфігурацію кулера. При цьому, зовнішній вигляд кулера жодним чином не впливає на його експлуатаційні характеристики.

Які бувають кулери для води?

Розглянемо основну класифікацію кулерів:

 1. За способом розміщення:
 • Настільні. Підходять для приміщень з обмеженим простором. Тільки верхня завантаження бутля.
 • Підлогові. Розміщуються на підлозі. Можуть укомплектовуватися додатковими аксесуарами, наприклад, озонатором. Це дорожча модель. Бутель може або завантажуватися зверху, або встановлюватися внизу.
 1. За типом охолоджувального пристрою:
 • Електронне. Охолоджує до 0,5 л води з годину. Температура води 12-15 ° С. Дешевший варіант, однак набагато простіший в експлуатації та ремонті.
 • Компресорне. Охолоджує до 5 ° С до 3-х літрів води за годину. Існує можливість регулювання температури охолодження води.

Як вибрати кулер для води?

Інтернет-магазин кулерів «Кулерок» пропонує своїм клієнтам кулери від провідних світових виробників Hotfrost, Aqua World, ABC, AQUART, Cooper & Hunter, Family, Lanbau, Lilu, Penoso, Lonwe, Rauder, Qidi. А якщо брати до уваги різноманітність моделей, то вибір кулера для води може здатися дуже складним завданням.

Щоб полегшити вам цей процес, ми зібрали разом перелік питань, відповіді на які вам допоможуть вибрати кулер для води:

 • Яка кількість людей буде вживати воду з кулера;
 • Де ви плануєте розмістити кулер;
 • Чи потрібна вам функція підігріву / охолодження води.

 

З огляду на ці нюанси ми можемо дати кілька загальних порад:

 • Якщо вам потрібен кулер для сім'ї, то можна вибрати невелику бюджетну модель, яка буде розміщуватися на столі.
 • Якщо вам потрібен кулер для офісу, то краще вибрати підлоговий кулер з високою продуктивністю. Крім того, його також можна укомплектувати міні холодильником, тримачем для склянок, озонатором і т.д.

Продаж кулерів для води - наша професія, тому до цього процесу ми підходимо з усім професіоналізмом. Якщо вам потрібна додаткова консультація, обов'язково звертайтеся і ми допоможемо вам!

Чому замовити кулери для води потрібно в нашому магазині?

Інтернет-магазин кулерів для води «Кулерок» - ваш надійний помічник у виборі та купівлі кольорів. Ось кілька аргументів на користь нашого магазину:

 1. Великий асортимент;
 2. Доступна цінова політика;
 3. Гарантійний талон на кожен товар;
 4. Доставляємо вашу покупку по всій країні;
 5. Можливість зробити покупку online, у зручний для вас час.
 6. Гнучка система лояльності.
 7. Знижки оптовим покупцям.

Кращий кулер для води від «Кулерок»

Ми пропонуємо нашим клієнтам допомогу не тільки в покупці кулера, але і підтримку під час його експлуатації. Спектр наших послуг включає:

 • Консультації та допомога у виборі пристрою;
 • Доставка і підключення;
 • Проведення регулярної санітарної очистки;
 • Ремонт кулера. Крім того, на час ремонту ми забезпечимо вас кулером з підмінного фонду. Таким чином ви не відчуєте жодних проблем, пов'язаних з відсутністю чистої води.
Останні новини
Міста