Все про сильні і слабкі сторони настільного кулера

Все про сильні і слабкі сторони настільного кулера
18.07.2019
Рано чи пізно ті, хто для пиття купує очищену бутильовану воду розуміють, що купувати у великій тарі вигідніше. Але впоратися з великою пляшкою без додаткових пристосувань практично неможливо. Вага 19-ти літрового бутля занадто велика, щоб воду можна було комфортно налити в стакан.
Поділитись в соцмережі:

В такому випадку вам на допомогу прийде кулер для води. Зараз існують різні моделі з підігрівом і охолодженням води, з додатковим холодильником і т.д. Яку модель вибрати залежить від вас, але ми постараємося максимально просто описати основні нюанси.

Що можуть кулери?

І підлогові і настільні кулери можуть мати такі функції:

  • Підігрів;
  • Охолодження;
  • Озонування води;
  • Газація води.

Існують звичайні диспенсери для дозованої подачі води без електроніки, щоб налити води вам потрібно повернути краник. Такі диспенсери можна встановити на столі, підвіконні або будь-якому іншому зручному для вас місці. Однак, тут варто взяти до уваги, що бутель завантажується тільки зверху і завжди буде помітним.

«За» і «проти» настільного кулера

Настільні кулера мають одна очевидну перевага перед підлоговими - це їх ціна. Вони стоять значно дешевше. Але, перед тим як купувати настільний кулер, потрібно визначиться з тим, де він буде стояти. Немає сенсу потім ставити його на підлогу. Це не тільки негігієнічно, але й зовсім незручно.

Також настільний кулер не має додаткової шафки (куди зазвичай складають чай / каву і посуд) або холодильника. Решта аксесуарів типу тримача склянок, чохла на бутель - типові і їх легко придбати окремо.

Як правильно вибрати настільний кулер?

Перед тим як вибирати кулер вам потрібно визначиться з цілою низкою питань. Це допоможе вам зробити максимально правильний вибір. О тож питання:

  • Чи потрібен вам підігрів води?
  • Чи потрібне вам охолодження води?
  • Скільки людей будуть використовувати кулер?
  • Якому типу подачі води ви надаєте перевагу: кнопка на корпусі або важіль на крані?
  • Чи потрібне вам блокування від дітей?
  • Ваші вимоги до дизайну.

Зорієнтуватися у всьому різноманітті моделей кулерів вам допоможуть фахівці компанії продавця. Просто запитайте їх і вам допоможуть.

Які бренди настільних кулерів найпопулярніші на українському ринку?

В Україні можна придбати продукцію більшості відомих світових виробників кулерів. Тому вам точно буде з чого вибрати. До найпопулярніших брендів належать: HotFrost, ABC, CooperHunter, AQUART, LANB, RAUDER.

Кулери, виготовлені китайськими брендами, трохи дешевші, ніж їхні аналоги від європейських брендів. Але, в експлуатації вони також надійні і перед тим як потрапити до нас в магазин пройшли всю потрібну сертифікацію. А кожен покупець отримує гарантію на 12 місяців.

Інші новини

Кілька думок про те чи потрібен кулер

Більшість мають вдома тільки чайник для нагрівання води і не знають, як функціонує кулер. Від не знання того, як працює пристрій, складніше оцінити його переваги і потребу в цілому. У цій статті ми розберемо на що слід звернути увагу і що ви отримаєте, придбавши кулер для води.
Детальніше

Чи можна використовувати гарячу воду з кулера для приготування смачного чаю?

Головним аргументом проти того, щоб використовувати воду з кулера з підігрівом для приготування чорного / зеленого чаю, є той факт, що кулер не нагріває воду до 100°С, а значить і не кип'ятить. Але, якщо говорити про правильні методи заварювання китайського чаю, то окріп вам і не потрібен.
Детальніше

Як правильно використовувати кулер в школі і дитячому садку?

У вашому класі або групі з'явився кулер для води? Це дуже добре. Адже тепер вам не доведеться хвилюватися про те, що ваша активна дитина відчуває спрагу. Разом з тим, кулер - це технологічний електричний пристрій і для безпечної роботи з ним, потрібно пам'ятати про декілька моментів.
Детальніше

Правила використання кулера в різних ситуаціях

Незалежно від типу і вартості вашого кулера, потрібно дотримуватися правил експлуатації, які збережуть його працездатність. Життєвий цикл кулера складається з декількох етапів, кожен з яких має свої правила і обмеження. Ці правила прості та універсальні для всіх моделей.
Детальніше
Міста