Кулери для питної води
21.06.2018
Дана стаття присвячена сучасним кулерам для води. Описано місця, де найчастіше можна зустріти подібне обладнання. Розповідається про основні функції різних апаратів. Які моделі найпопулярніші. Дається коротка характеристика і опис переваг та недоліків.
Поділитись в соцмережі:

Багато керівників створюють для співробітників офісів сприятливі умови, забезпечуючи їх питною водою. Щоб підлеглі могли максимально віддавати свою енергію роботі, в приміщеннях встановлюються спеціальні апарати - кулери (диспенсери, роздавальники, пуріфайфери). Для подачі чистого продукту замовляється бутильована питна вода, очищена від шкідливих домішок.

Область застосування кулера

Сучасне водне обладнання (настільні, підлогові апарати) часто використовується не тільки в великих офісних центрах, але також і в інших місцях, де постійно присутня велика кількість людей:

 • лікувальних установах;
 • торгово-розважальних центрах;
 • виробничих підприємствах;
 • навчальних закладах;
 • банках, готелях і т.д.

Для безпечної подачі води в громадських місцях в комплектації приладів передбачені одноразові стаканчики. Вони зазвичай розміщені в спеціальному відсіку. Тут також є відділення для збору використаної разового посуду.

У побуті великою популярністю користуються кулери для води настільного типу. Такі прилади можуть зручно розміщуватися як на столі, так і на спеціальній підставці. Існують цікаві дизайнерські моделі кулерів для дітей. Яскраві водні диспенсери, оформлені у вигляді казкових персонажів, не тільки прикрасять дитячу кімнату, але і стануть надійним джерелом чистої питної води.

Огляд функцій кулера для води

Основне призначення даних апаратів - дозована подача рідини різної температури. При їх використанні часто стають непотрібними такі побутові прилади як електричний чайник, кип'ятильник.

Перелік зручних функцій і можливостей:

 1. Багаторівнева фільтрація.
 2. Дозована подача води.
 3. Охолодження до плюс 4-15 ° С.
 4. Газування охолодженої рідини.
 5. Озонування.
 6. Нагрівання до 95-97 ° С.

Диспенсери відрізняються між собою конструкцією, набором виконуваних функцій, габаритами, зовнішнім виглядом, матеріалами виконання. Корпус може бути виконаний з металу, міцного високоякісного пластику, кераміки. Для дизайнерських прикрас використовуються яскраві малюнки, орнаменти, логотипи компаній. Залежно від обраної моделі бутлі з водою розміщуються зверху або встановлюються під апаратом. При використанні водопровідної рідини покупці вибирають пуріфайфери, що забезпечують максимальне очищення.

Плюси і мінуси кулерів для води

Прилади для подачі питної води різної температури набирають популярність серед численних користувачів завдяки великій кількості достоїнств:

 1. можливість постійно споживати якісну очищену рідину;
 2. зручність використання дозатора;
 3. естетичний зовнішній вигляд апаратури;
 4. багатофункціональність;
 5. можливість вибору;
 6. забезпечення гігієнічності;
 7. безпеку;
 8. тривалий термін служби;
 9. легкий догляд.

Серед деяких недоліків відзначаються наступні пункти:

 1. Порівняно великі габарити, вага і ціна підлогових кулерів.
 2. Необхідність у забезпеченні вільного підходу до місця роздачі води.
 3. При верхній системі завантаження не завжди зручно піднімати важкий бутель, щоб встановити його на воронку.

В інтернет-магазині Coolerоk постійно є в наявності високоякісні кулери. В асортимент продукції включені моделі різних цінових категорій. Кожен покупець може вибрати найбільш підходящий диспенсер, виходячи зі своїх матеріальних можливостей.

Інші новини

Кілька думок про те чи потрібен кулер

Більшість мають вдома тільки чайник для нагрівання води і не знають, як функціонує кулер. Від не знання того, як працює пристрій, складніше оцінити його переваги і потребу в цілому. У цій статті ми розберемо на що слід звернути увагу і що ви отримаєте, придбавши кулер для води.
Детальніше

Все про сильні і слабкі сторони настільного кулера

Рано чи пізно ті, хто для пиття купує очищену бутильовану воду розуміють, що купувати у великій тарі вигідніше. Але впоратися з великою пляшкою без додаткових пристосувань практично неможливо. Вага 19-ти літрового бутля занадто велика, щоб воду можна було комфортно налити в стакан.
Детальніше

Чи можна використовувати гарячу воду з кулера для приготування смачного чаю?

Головним аргументом проти того, щоб використовувати воду з кулера з підігрівом для приготування чорного / зеленого чаю, є той факт, що кулер не нагріває воду до 100°С, а значить і не кип'ятить. Але, якщо говорити про правильні методи заварювання китайського чаю, то окріп вам і не потрібен.
Детальніше

Як правильно використовувати кулер в школі і дитячому садку?

У вашому класі або групі з'явився кулер для води? Це дуже добре. Адже тепер вам не доведеться хвилюватися про те, що ваша активна дитина відчуває спрагу. Разом з тим, кулер - це технологічний електричний пристрій і для безпечної роботи з ним, потрібно пам'ятати про декілька моментів.
Детальніше
Міста