Оптовий продаж кулерів для води

Компанія «Кулерок» займається оптовим продажем кулерів для води. Пропонуємо вам різні моделі даного обладнання. Також порадимо як вибрати найбільш підходящі конструкції. Ознайомимо з дитячими роздатчиками води і професійними пурифайєрами.

Кулери для води оптом

Компанія Coolerok пропонує купити кулери для води оптом. До співпраці запрошуються великі офіси, приватні підприємці, інтернет-магазини, організації, які потребують великі поставки кулерів. У нас ви маєте можливість придбати кращі кулери для води оптом від виробника. Мінімальна кількість готових виробів, що входять в оптове замовлення - 5 штук. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробником HotFrost, Qidi, Penoso, Rauder, Cooper & Hunter, Lanb, Aqua World, Family, Crystal і налагодили власні прямі поставки безпосередньо з КНР, ставши партнерами фірми SurfSun. Це дозволяє пропонувати конкурентоспроможні ціни і гарантувати найвищу якість реалізованої продукції!

Правильний вибір кулерів для води оптом

У розділі Продукція нашого інтернет-магазину увазі клієнтів представлені різні моделі. Вибір найбільш підходящих товарних позицій залежить від наступних факторів:

 1. Область застосування водних апаратів.
 2. Конструкція моделі.
 3. Матеріали виготовлення.
 4. Обсяг, габарити, вага.
 5. Функціональні можливості.
 6. Оптова ціна на кожен зразок.
 7. Форма оплати (готівковий, безготівковий розрахунок, передоплата).
 8. Наявність на складі товару певного виду в потрібній кількості.
 9. Індивідуальні вимоги покупця.

Різновиди моделей кулерів для води

Крім звичайного офісного обладнання для роздачі води, наша фірма пропонує оптовикам такі вироби, як пуріфайери.

На відміну від стандартних моделей кулерів, основне призначення пурифайєрів полягає в найбільш ефективному очищенні і знезараженні проточної водопровідної рідини. Холодна вода з труб проходить тут багатоступеневу фільтрацію. Далі очищена рідина накопичується в окремих резервуарах для гарячої і холодної дозованої подачі в стаканчики. У пурифайєрі передбачені різні методи фільтрації:

 • ультратонке очищення (до 4-х рівнів);
 • із застосуванням спеціальної RO мембрани.

Дані прилади забезпечують температуру охолодженої води 9 - 13 ° С, гарячої 85 - 95 ° С відповідно.

Дитячі кулери та помпи для води оптом

Серед покупців все більшою популярністю користуються питні апарати для дітей. Закупівля дитячих кулерів оптом принесе чимало користі оптовим покупцям і дилерам.

Сучасні дитячі кімнати часто обладнуються яскравими ефектними приладами для подачі води, виготовленими у вигляді персонажів з улюблених мультфільмів та комп'ютерних ігор. Найпоширеніші моделі - портативні бутильовані пристосування настільного типу.

Ці вироби сприяють виробленню в дитини стійкої звички у споживанні чистої питної води. Легкість у використанні: за допомогою ручного насоса-помпи для бутильованої води малюки можуть самостійно вгамовувати спрагу без сторонньої допомоги.

Переваги фірми «Кулерок»

Основне завдання співробітників компанії - завоювати довіру покупців і потенційних партнерів. При оформленні замовлень і договорів на доставку готової продукції до кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід з урахуванням особливостей майбутньої співпраці.

Основні вигоди для клієнтів:

 1. Перед відправкою товар проходить ретельну перевірку на цілісність. При цьому розкривається коробка і оглядаються всі деталі.
 2. Доставка в усі куточки України за пільговими тарифами.
 3. Постійні клієнти отримують максимальні оптові знижки при оформленні замовлення.
 4. Безкоштовна консультація менеджерів фірми по експлуатації кулерів і диспенсерів для води.

Замовляйте якісну продукцію і купуйте вигідно кращі кулери для води оптом в компанії Coolerоk.

Міста